Top Lady

Top Lady

Společnost Top Lady byla založena v roce 1993 paní Hanou Herčíkovou s cílem soustředit se na nové poznatky pro ženy a společenský svět okolo nich.

Nyní jsme rozšířili naše obzory a převážně se zaměřili na organizaci všech druhů společenských akcí tzv. ,,na klíč“.

Nevíte si rady s pořádáním eventu pro zaměstnance, partnery, přátelé či samotnou soukromou oslavou? 

Proto jsme tu my – odborníci na event management. 

Zajistíme za Vás veškeré druhy akcí od A až po Z přesně podle Vašich potřeb a představ. 

Hlavní kategorie našich služeb:

Nemůžete sehnat kvalitní hostesky, modelky, fitness trenéry, dietology, wellnes poradce či DJ’s pro Vaši akci? Tak neváhejte a hledejte na našich stránkách v sekci ,,Ostatní Služby“. Naleznete zde kompletní seznam našich smluvních partnerů.  

Historie

Za dobu činnosti jsme zorganizovali nemalé množství společenských akcí, módních přehlídek, charitativních projektů, firemních večírků, akcí pro milovníky fríských koní, svatebních obřadů, seminářů a školení se širokou škálou zaměření. Po celou dobu jsme spolupracovali s mnoha známými osobnostmi, značkami, firmami a mnoha médii. 

Patří sem firmy  jako je např. Moser, AgroFert, a.s., Kooperativa,a.s., Česká Pojišťovna, Playboy, mnoho více i méně známých módních značek atd. Nepřehlédnutelná podpora a spolupráce byla v charitativní oblasti ve spolupráci s paní Ing. Zuzanou Baudyšovou, Honzou Musilem, Světlanou Nálepkovou, Kateřinou Brožovou a dalšími osobnostmi.